Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Mağazamızda verilen tüm servisler URİT URLA İNŞ. TUR. İNSAN KAY. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.


Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.


Firma Ünvanı: URİT URLA İNŞ. TUR. İNSAN KAY. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Hacı İsa Mah. Necati Cumalı Cad. Belediye İşhanı No:3 K:2 D:33 Urla/İZMİR

Tel: 0232 754 45 32